Oferty pracy

Specjalista ds. Controllingu

Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zadań w ramach zespołu controllingowego w dziale Reportingu
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych na potrzeby Zarządu Spółki
  • Analiza poprawności raportowanych sprawozdań finansowych dla spółek należących do Grupy Kapitałowej
  • Raportowanie budżetów finansowych dla spółek należących do Grupy Kapitałowej
  • Dbanie o dokładność, skuteczność i terminowość realizacji zadań
  • Wspieranie członków zespołu w codziennej działalności

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunkowe – ekonometria, informatyka ekonomiczna)
  • 1-2 lat doświadczenia na stanowisku związanym z controllingiem
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Zaawansowanej znajomości: MS Excel (makra, VBA), PowerPoint, mile widziana znajomość MS Access
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Zdolności współpracy w ramach zespołu
  • Samodyscypliny oraz zdolności do pracy pod presją czasu
  • Znajomość drugiego języka obcego mile widziana

 Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej korporacji
  • Możliwości wykorzystywania i doskonalenia znajomości języków obcych
  • Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Realne możliwości rozwoju w obszarze księgowości
  • Ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji w METRO SERVICES PL Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”